Tanulmányi eredmények - egyéni

Diák neve Osztály Verseny megnevezése Országos/
regionális/
megyei/
városi
Eredmény,
helyezés
Felkészítő tanár neve
Magdics Márk 2.b "Szép zalában születtem" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Somogyiné Flinger Ágnes
Niklesz Réka 3.a "Az én Adventem" Szuperinfo rajzverseny   különdíj Kovács Mária
Tihanyi Míra 4.b "Szép zalában születtem" népdaléneklési verseny területi arany Kocsis Anikó
Szökrény Nóra 3.a Rajzverseny   3. Horváthné Szabó Erika
Lévai Laura 3.a Gergely Napi Művészeti Fesztivál - vers- és prózamondás regionális 1. Kovács Mária
Orsós Anett 3.a Gergely Napi Művészeti Fesztivál - iparművészet regionális arany Horváthné Szabó Erika
Lévai Laura 3.a Móra napok - prózamondás regionális 1. Kovács Mária
Vukics Zénó 4.a Számítástechnikai tanulmányi verseny országos 3.  
Vukics Zénó 4.a Kenguru matematika verseny megyei 10. Roószné Horváth Katalin
Báder László 2.b Kenguru matematika verseny megyei 9. Némethné Szili Erzsébet
Tihanyi Mira 4.b Tiszán innen - dunán túl népdaléneklési verseny megyei kiemelt arany Kocsis Anikó
Kisjós Bálint 8.b Bolyai matematika verseny tankerületi 2. Steficsné Szokol Judit
Borbély Bíborka 5.b "Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Schmidt Ágnes
Lakatos F. Marcell 5.b "Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Schmidt Ágnes
Szücs Rebeka 5.b "Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Schmidt Ágnes
Neumajer Sára 6.b "Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Schmidt Ágnes
Nagy Zsófia 6.b "Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Schmidt Ágnes
Somogyi Diána 6.b "Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Schmidt Ágnes
Kovács Panna 8.b "Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Schmidt Ágnes
Kisjós Bálint 8.b "Agycsavaró" matematika verseny tankerületi 1. Steficsné Szokol Judit
Borbély Sára 8.b "Agycsavaró" matematika verseny tankerületi 9. Steficsné Szokol Judit
Somogyi Diána 6.b Móra napok - hangos olvasás megyei 4. Zsoldosné Major Ilona
Nagy Zsófia 6.b Móra napok - olvasó megyei 4. Zsoldosné Major Ilona
Domján Péter 5.b Móra napok - olvasó megyei 1. Zsoldosné Major Ilona
Horváth Sára 8.a Móra napok - olvasó megyei 2. Zsoldosné Major Ilona
Őry Klaudia 8.a Móra napok - olvasó megyei 3. Zsoldosné Major Ilona
Varga Bendegúz 5.b Kőrösi szövegértés megyei 6. Zsoldosné Major Ilona
Lenkovics Lóránt 5.b Kőrösi szövegértés megyei 9. Zsoldosné Major Ilona
Kisjós Olivér 5.b Kőrösi szövegértés megyei 14. Zsoldosné Major Ilona
Porkoláb Zalán 6.b Kőrösi szövegértés megyei 26. Zsoldosné Major Ilona
Kisjós Bálint 8.b Kőrösi szövegértés megyei 6. Daniné Rádóczi Erika
Koncz Péter 8.a Kőrösi szövegértés megyei 20. Zsoldosné Major Ilona
Rába Mercédesz 8.b Kőrösi szövegértés megyei 18. Hosszú Ágnes
Kolarics Natasa 5.b Mátyás mese szavalóverseny kárpát medence 4. Zsoldosné Major Ilona
Lakatos Ferenc Marcell 5.b Tiszán innen - dunán túl népdaléneklési verseny megyei arany Schmidt Ágnes
Somogyi Diána 6.b Tiszán innen - dunán túl népdaléneklési verseny megyei arany Schmidt Ágnes
Neumajer Sára 6.b Tiszán innen - dunán túl népdaléneklési verseny megyei arany Schmidt Ágnes
Kovács Panna 8.b Tiszán innen - dunán túl népdaléneklési verseny megyei arany Schmidt Ágnes



Tanulmányi eredmények - csapat

Diák neve Osztály Verseny megnevezése Országos/
regionális/
megyei/
városi
Eredmény,
helyezés
Felkészítő tanár neve
Bodzavirág kisegyüttes:
Balogh Regina
Lenkovics Kinga
2.b "Szép zalában születtem" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Somogyiné Flinger Ágnes
Csibészek:
Báder László
Magdics Márk
2.b "Szép zalában születtem" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Somogyiné Flinger Ágnes
Eszemadta:
Báder Márta
Tihanyi Mira
Buruts Letícia

4.b
"Szép zalában születtem" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Kocsis Anikó
Recefice:
Hóbor Marcell
Báder Márta
Buruts Letícia
Tihanyi Mira
Orsós Ramóna
Pókecz Lilla
Muczárt Dorka

4.b
"Szép zalában születtem" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Kocsis Anikó
Eszemadta:
Báder Márta
Tihanyi Mira
Buruts Letícia

4.b
"Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny megyei arany Kocsis Anikó
Recefice:
Hóbor Marcell
Báder Márta
Buruts Letícia
Tihanyi Mira
Orsós Ramóna
Pókecz Lilla
Muczárt Dorka
4.b "Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny megyei arany Kocsis Anikó
Horváth Hanna
Somogyi Diána
Szabó Réka
6.b "Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Schmidt Ágnes
Tündérrózsák:
Horváth Hanna
Somogyi Diána
Szabó Réka
Nagy Zsófia
Neumajer Sára
6.b "Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny területi bronz minősítés Schmidt Ágnes
Csicseriborsók:
Borbély Sára
Kovács Panna
Neumajer Sára

8.b
8.b
6.b
"Tiszán innen-dunán túl" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Schmidt Ágnes
Borbély Sára
Kele Barnabás
Kisjós Bálint
Magyar Henrik
Muczárt Ádám
8.b Idegen nyelvi vetélkedő
Cserháti - angol
tankerületi 2. Hideg Árpád
Borbély Sára
Kele Barnabás
Kisjós Bálint
Magyar Henrik
Muczárt Ádám
Somogyi Csaba
8.b Idegen nyelvi vetélkedő
Piarista - angol
tankerületi 2. Hideg Árpád
Horváth Enikő
Neumajer Sára
Kisjós Olivér
Porkoláb Zalán
6.b Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei 15. Zsoldosné Major Ilona
Horváth Hanna
Somogyi Diána
Porkoláb Zalán
6.b Tiszán innen - dunán túl népdaléneklési verseny megyei arany Schmidt Ágnes
Csicseriborsók:
Neumajer Sára
Kovács Panna
Borbély Sára

6.b
8.b
8.b
Tiszán innen - dunán túl népdaléneklési verseny megyei kiemelt arany Schmidt Ágnes



Sporteredmények - egyéni

Diák neve Osztály Verseny megnevezése Országos/
regionális/
megyei/
városi
Eredmény,
helyezés
Felkészítő tanár neve
Bunczom Nóra 4.b Sakk diákolimpia városi 3. Kercsmarics József
Báder Márta 4.b Sakk diákolimpia városi 2. Kercsmarics József
Báder Márta 4.b Sakk diákolimpia megyei 4. Kercsmarics József
Muczárt Dorka 4.b Asztalitenisz diákolimpia városi 2.  
Vukics Zénó 4.a Tájfutás M12 sprint megyei 1.  
Vukics Zénó 4.a Tájfutás Puma sprint megyei 2.  
Vukics Zénó 4.a Tájfutás Hévíz kupa megyei 3.  
Vukics Zénó 4.a Tájfutás - középtáv megyei 3.  
András Bálint 8.b Atlétika diákolimpia
Kislabdadobás
városi 1. Fekete Gábor
Poszavecz Levente 6.b Atlétika diákolimpia
Kislabdadobás
városi 3. Fekete Gábor
Németh Panna 6.a Atlétika diákolimpia
Távolugrás
városi 3. Fekete Gábor
András Bálint 8.b Kanizsa Kajak Ergo méteres bajnokság városi 1. Fekete Gábor
Lenkovics Lóránt 5.b Diákolimpia - asztalitenisz megyei 2. Silló Zsolt
Lenkovics Lóránt 5.b Diákolimpia - asztalitenisz városi 4. Silló Zsolt
Kantó Marcell 7.b Diákolimpia - 100 m gyors úszás megyei 1.  
Kantó Marcell 7.b Diákolimpia - 100 m hát úszás megyei 1.  
Kantó Marcell 7.b Diákolimpia - 100 m gyors úszás országos 5.  
Kantó Marcell 7.b Diákolimpia - 100 m hát úszás országos 10.  
Magyar Borostyán 5.b Diákolimpia - úszás, 50 m mell megyei 5.  



Sporteredmények - csapat

Diák neve Osztály Verseny megnevezése Országos/
regionális/
megyei/
városi
Eredmény,
helyezés
Felkészítő tanár neve
Bunczom Nóra
Buruts Letícia
Muczárt Dorka
4.b Asztalitenisz diákolimpia városi 1.  
Báder Márta
Bunczom Nóra
Lukács Noé
Varga Attila
4.b Sakk diákolimpia városi 3. Kercsmarics József
Németh Panna
Botfai Beatrix
Kiss Vivien
Becze Barbara
Koczor Kitti
Őry Klaudia
Horváth Sára
Borbély Sára
Szüsz Cintia
Millei Klaudia
Csizmadia Aletta
6.a
7.a
7.a
8.a
8.a
8.a
8.a
8.b
8.b
8.b
8.b
Kőrösi kupa
Leány labdarúgás
városi 2. Fekete Gábor
Dara Marcell
Orsós Szilárd
Lakatos Martin
Orsós Gergely
Bécsi Tamás
Kantó Marcell
Tihanyi Máté
Buruts Balázs
Söjtör Roland
6.a
7.a
6.b
6.b
7.b
7.b
7.b
5.a
5.a
Teremlabdarúgás városi 3. Fekete Gábor
Orsós Szilárd
Őri Alex
Horváth Sándor
Szlovák Milán
Havas Benedek
Horváth Tamás
Bécsi Tamás
Erdélyi Barnabás
Kantó Marcell
Tihanyi Máté
Pókecz Patrik
Bogdán Kristóf
Horváth Dávid
7.a
7.a
7.a
7.a
7.b
7.b
7.b
7.b
7.b
7.b
8.a
8.a
8.a
Futsall területi 4. Fekete Gábor
Lenkovics Lóránt
Varga Bendegúz
Kele Soma
Kisjós Olivér
Horváth Sándor
Orsós Szilárd
Kele Barnabás
Kisjós Bálint
5.b
5.b
6.b
6.b
7.a
7.a
8.b
8.b
Mikulás kupa városi 2. Némethné Szili Erzsébet
Németh Panna
Neumajer Sára
Horváth Enikő
Kolarics Natasa
6.a
6.b
6.b
5.b
Diákolimpia - úszás
4 x 50 m gyors váltó
megyei 2. Fekete Gábor
Kele Barnabás
Kisjós Bálint
Söveges Barnabás
Billege Péter
8.b
8.b
8.b
8.a
Diákolimpia - úszás
4 x 50 m gyors váltó
megyei 4. Fekete Gábor
Becze Barbara
Horváth Sára
Koczor Kitti
Őry Klaudia
Krisz Réka
Lőrincz Petra
Szüsz Cintia
Németh Panna
Kiss Viktória
8.a
8.a
8.a
8.a
8.b
8.b
8.b
6.a
6.a
Kézilabda - leány városi 3. Fekete Gábor
Kisjós Olivér
Kele Soma
Szokol Adrián
Szmodics Krisztián
6.b
6.b
6.b
8.a
Kosárlabda B33 megyei 3. Fekete Gábor
Silló Zsolt
Erdélyi Barnabás
Kele Barnabás
Kisjós Bálint
Koncz Péter
7.b
8.b
8.b
8.a
Kosárlabda B33 megyei 2. Fekete Gábor
Silló Zsolt
Erdélyi Barnabás
Kele Barnabás
Somogyi Csaba
Szmodics Krisztián
Szokol Adrián
Söveges Barnabás
Kele Soma
Kisjós Olivér
Kisjós Bálint
Koncz Péter
7.b
8.b
8.b
8.a
6.b
8.b
6.b
6.b
8.b
8.a
Kosárlabda IV. kcs. városi 1. Fekete Gábor
Silló Zsolt
Vukics Zénó
Anek Balázs
Chen Ming
Kollár Erik
Orsós Sándor
Erdélyi Botond
Lukács Noé
Husz Balázs
Vadász Dominik
Kele Soma
Kisjós Olivér
Szokol Adrián
Szmodics Krisztián
4.a
4.a
4.a
4.a
4.a
4.b
4.b
5.a
5.b
6.b
6.b
6.b
8.a
Kosárlabda III. kcs. városi




megyei
1.




3.
Roószné Horváth Katalin
Arany Istvánné
Fekete Gábor
Silló Zsolt
Kele Barnabás
Kele Soma
Kisjós Bálint
Kisjós Olivér
8.b
6.b
8.b
6.b
Szellemi diákolimpia területi 7. Némethné Szili Erzsébet
Vukics Zénó
Söjtör Roland
Varga Bendegúz
4.a
5.a
5.b
Diákolimpia - asztalitenisz megyei

országos
1.

17.